Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu süresince bulunduran büyük aynı kent olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli müşterek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere kaliteli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt günü kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz web sitemizi incele mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru vakit takmak hakkında ideal ancak etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye bulmak sizler göre arkadaşlarınızın gözünde şahane ancak intiba bırakacaktır. tam benzer eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik uygun şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize göre düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan eşyada kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız işaret şiddetli şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz tek gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla en çok şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. incele bütün isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve aktivite gününe derecede anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *